Hakkımızda

    Sevgili Öğrenciler, Çanakkale'yi tercih ederek, üniversitemizi kazandığınız için işletmemiz adına sizleri kutlarız.

Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak yurtlarımızda uygulanmakta olan, kurallar M.E.B Tebliğleri esas alınarak 1999 yılında 18 Mart Üniversitesinde belkide ilk defa ailelerinden ayrılarak akademik öğrenimlerine başlayan öğrencilerimizin evlerindeki sıcaklığı aratmamak ve barınma sorunlarını çözmek üzere ANAFARTALAR ÖZEL YURT İŞLETMESİ TURİZM İNŞAAT LTD. ŞTİ'nin bünyesinde Anafartalar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzu kurduk.

 

    Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları gerek kurum gerekse idareciler olarak hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Her türlü siyasi ve ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı tarafsız bir yönetim anlayışıyla çalışmaktadır. Yurdumuzda; 1 Müdür, 1 Yönetim Memuru, 1 Danışman, 1 Güvenlik, 1 Kat Görevlisi, 1 Aşçı görev yapmaktadır.    

   ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINDAN hiçbir zaman ödün vermeyen her türlü siyasi ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı, tarafsız ve çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan, ANAFARTALAR ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. 

 

    Anafartalar Öğrenci Yurtları anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeliyle değerli öğrencilerine en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan, Anafartalar herkes tarafından tanınan ve tercih edilen yurtlar olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç erkeklerimizin akademik öğrenimlerinde "YENİ EVLERİ" olacaktır. 

çanakkale yurtlar, çanakkale öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurdu, çanakkale erkek öğrenci yurdu, çanakkale erkek yurdu, çanakkalede özel yurtlar, çanakkale yurt fiyatları, çanakkale erkek öğrenci yurtları fiyatları, çanakkale yurt, çanakkale erkek yurtları, canakkale erkek yurdu, çanakkale erkek öğrenci yurtları, çanakkale erkek öğrenci apart, çanakkale özel yurt fiyatları,  canakkale yurt, çanakkale erkek yurt fiyatları, çanakkale apart öğrenci evleri, çanakkale erkek yurt, çanakkale öğrenci yurtları fiyatları, çanakkale yurt ücretleri, canakkale erkek yurtlari, çanakkale erkek yurtlari, çanakkalede öğrenci yurtları fiyatları, çanakkaledeki erkek öğrenci yurtları, canakkale ogrenci yurtlari, çanakkale öğrenci yurtları ücretleri, çanakkale öğrenci yurt fiyatları, çanakkalede erkek öğrenci yurtları fiyatları, çanakkale erkek öğrenci yurdu fiyatları, canakkale erkek ogrenci yurdu, çanakkalede erkek öğrenci yurtları, çanakkale erkek yurt fiyat, çanakkale özel yurt fiyatları erkek, canakkale yurtlar, çanakkale 18 mart yurt, canakkale yurtlari, canakkale erkek ogrenci yurtları, çanakkale yurt fiyatları 2019, çanakkale şehrindeki erkek yurtları, canakkale erkek yurt, çanakkale erkek ogrenci yurtlari, çanakkale erkek öğrenci yurud, canakkale yurtları